Компанія «BTS-Group» спеціалізується на комплексному вирішенні технічних питанням, пов'язаних з сучасним компресорних станціями, системами підготовки та фільтрації Повітря, газів та гідравліки, системами виробництва азоту и водного в будь-Якій сфері промислового виробництва, починаючи від легкої промисловості закінчуючи металургією .

Як офіційний представник компаній Parker-Hannifin Corporation та Almig Kompressoren GmbH, ми Готові надати всю необхідну інформацію та технічну підтримку відносно пропонованої нами техніки.

Ми віримо в партнерство з нашими замовниками, тому що наша компанія може Забезпечити Вас технічними рішеннями, Які допоможуть досягти більш високого рівня продуктивності та прибутку за рахунок використання найкращих інженерних РІШЕНЬ.

Наші офіси та сервісні центри розташовані в регіональних центрах України: Одеса, Львів, Дніпро и Харків.

Репутація компанії «BTS-Group» підтверджується досвідом роботи відрядження професіоналів, готових допомогти вирішити всі Ваші технічні завдання.

Компанія AERZEN світовий лідер у виробництві машин для компримування і створення вакууму: повітродувки, газові компресори та вакуумні насоси, компресори низького тиску, безмасляні компресори, турбокомпресори, процесні компресори та компресори для біогазу

 

Компанія ALMIG Німецький виробник компресорної техніки. З 1923 р спеціалізується на виробництві повітряних компресорів: гвинтові маслозаповнені компресори, компресори безмасляного стиснення, поршневі безмасляні, scroll компресори, компресори високого тиску, турбокомпресори, компресори для рухомого складу і мобільної техніки

 

MANN + HUMMEL світовий лідер у виробництві фільтрів: масляні фільтри для компресорів, повітряні фільтри для компресорів, компресорні сепаратори, автомобільні масляні і повітряні фільтри, паливні фільтри, фільтри для комбайнів, навантажувачів та іншої важкої техніки, процесні фільтри, фільтри для верстатів

 

PARKER HANNIFIN це 100 років успіху і 8000 патентів в різних галузях промисловості. Ми маємо честь запропонувати Вам: гідравлічні компоненти - гідравлічні мотори і насоси, розподільники та фітинги, гідравлічні фільтри і гідроциліндри, пневматичні клапани і з'єднання, системи воздухоподкотовкі - осушувачі стисненого повітря, фільтрація стисненого повітря, генератори азоту, генератори водню, системи відводу і видалення конденсату .

  

WITT-Gasetechnik болем 70 років виробляє обладнання для роботи з технічними газами: газозмішувачі для 2-х і більше газів, спеціальні газозмішувачі для роботи з пакувальним устаткуванням, газомсесітелі для горючих газів, компактні газоаналізатори, газоаналізатори кисню і вуглекислого газу, стаціонарні газоаналізатори, регулятори тиску і зварювальні пости.