Вражаючий Океанаріум Барселонського Акваріума. Це найбільший акваріум в Європі з найбільшою кількістю видів морських тварин. 36 метрів в діаметрі і 5 метрів в глибину, він містить близько 4 мільйонів літрів води.

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АКВАРІУМА

  • Обсяг 3700 м3.
  • Температура: 14-18 ºC.

 

Для заповнення 21 акваріума необхідно близько 6 мільйонів літрів морської води. Подача здійснюється шляхом контрольованого збору в спеціально призначених для цього свердловинах. Таким чином, досягається безперервний потік, хоча у нас є складна система очищення, яка дозволяє нам працювати в «напівзакритому» циклі. Це означає, що нам не потрібна постійна подача зовнішньої води, так як ми можемо обробляти і переробляти її на наших об'єктах. Тільки невелика кількість води зовні подається щодня, щоб компенсувати втрати випаровування мікроелементів.

Технічні дані повітродувки Aerzen

  • Об'ємний потік: від 30 до 15 000 м3 / год.
  • Середовище: нейтральні гази.
  • Безмасляне повітря

Ми вирушили в акваріум Барселони, щоб запустити повітродувку Aerzen Delta Blower. Там ми взяли інтерв'ю у Едуардо Белвер, керівника відділу технічного обслуговування та дізналися більше про використання Aerzen в морській фауні.

- Як довго ви працюєте з технологією Aerzen ?

Беручи до уваги, що попередню повітродувка Ерцен була встановлена при відкритті Акваріума, а сьогодні ми ввели в експлуатацію другу повітродувку ми можемо сказати, що ми працюємо з Aerzen протягом 24 років.

- яку функцію виконує повітродувка на ваших об'єктах?

Повітродувка спрацьовує в надзвичайній ситуації, коли вимикається електрика у води закінчується фільтрація, і рибі потрібен кисень. Циркуляція води - це те, що генерує кисень. При запуску повітродувки, вода знову фільтрується.

  Наскільки важливо, щоб повітря, що подається було на 100% безмасляним?

 Так як повітря надходить від повітродувки, якщо вона несе деяку кількість масла, це буде токсично для риби. Важливо, щоб повітря було 100% безмасляним.

 - Чи плануєте ви повторно використовувати обладнання Ерцен, наприклад, компресори?

 Так як планується розширення Акваріума, щоб мати можливість розміщувати більше риби, нам знадобиться ще одина повітродувка або компресор Aerzen.