Промислові Чиллери Hyperchill Parker

Визначення розмірів чилера Parker серії ICEP для ваших умов - що потрібно знати

При визначенні розмірів чиллерів Parker для ваших умов необхідно забезпечити установку блоку відповідного розміру, щоб витримувати максимальні технологічні навантаження в найгірших умовах. Проте, клієнти можуть не враховувати ці умови і приймати рішення про розміри на основі номінальних умов, які часто представлені в брошурах по продукту. Це може привести до вибору неправильного розміру чилера Parker, який буде представляти проблеми в реальних умовах експлуатації.
Є кілька важливих факторів, які необхідно враховувати при виборі розміру чилера. До них відносяться максимальна температура навколишнього середовища, температура води на виході, концентрація гліколю і висота над рівнем моря.

Номінальні умови

Будьте уважні при перегляді технічних паспортів і брошур. Охолодження часто вказується при номінальних умовах. У Північній Америці номінальними умовами вважаються температура води на виході 45 ° F, температура води на вході 55 ° F і температура навколишнього середовища 95 ° F. Деякі компанії, особливо ті, які орієнтовані на європейський ринок, можуть відображати охолоджуючу здатність при зовсім іншому наборі умов. В Європі номінальні умови визначаються як температура води на виході 15 ° C (59 ° F), температура води на вході 20 ° C (68 ° F) і температура навколишнього середовища 25 ° C (77 ° F). Так в чому ж різниця?
Врахуйте, що чиллер Parker ICEP010 потужністю 10,8 кВт, розрахований на умови 59/68/77, буде працювати тільки на 7,9 кВт, якщо він розрахований на умови 45/55/95. Це приблизно 25% різниці!

Умови навколишнього середовища

При підвищенні температури навколишнього середовища охолоджуюча здатність зменшується. Посилаючись на наведений вище приклад, зміна температури навколишнього середовища від 68 ° F до 95 ° F призводить до зниження охолоджуючої здатності на 15%. Якби охолоджуюча здатність була розрахована при більш високій температурі навколишнього середовища 113 ° F, було б додаткове зниження на 10%. І навпаки, коли температура навколишнього середовища нижче, умови в холодильному конденсаторі є більш сприятливими. Це дозволяє знизити тиск на виході і підвищити ефективність холодильного контуру, збільшуючи тим самим доступну охолоджувальну здатність
.

Також важливо відзначити, що температура навколишнього середовища не обов'язково відноситься до температури зовнішнього повітря. Можна мати температуру зовнішнього повітря 80 ° F, але більш високу температуру повітря в приміщенні, особливо, якщо гаряче відпрацьоване повітря з чилера Parker рециркулює. Це потрібно брати до уваги, так як навіть середнє значення температури між температурою повітря в приміщенні і навколишнього середовища на вході в змійовик конденсатора не забезпечить необхідних умов для коректної роботи чилера Parker.
.

Температура подачі води

Необхідна температура подачі води також впливає на охолоджуючу здатність чилера Hyperchill. У міру підвищення температури води, що охолоджує здатність також збільшується. Це означає, що якщо одиниця розрахована на 10 тонн в умовах 45/55/95, і бажана температура води для застосування становить 40 ° F, то для 10-тонної одиниці тепер буде тільки 90% від початкової номінальної місткості. Це також працює в обмеженому ступені в протилежному напрямку. Якщо 10-тонний агрегат працює при виході води 70 ° F замість 45 ° F, продуктивність збільшується на 20%.


Гліколь

Зовнішні установки з низькими умовами навколишнього середовища вимагають використання гліколю для його здатності знижувати температуру замерзання охолоджувальної рідини Багато промислових гликолей можуть містити в своєму складі додаткові компоненти, що робить ці розчини популярними для застосування всередині приміщень
Багато хто не розуміє, що охолоджуюча здатність чилера Parker безпосередньо залежить від використання охолоджувальної рідини на основі гліколю. Через те, що гліколь має більш низьку питому теплоємність, ніж вода, водно-гліколевий розчин не так ефективний при передачі тепла, як звичайна вода.
Хоча негативний ефект гліколю складає всього лише близько 1% зниження продуктивності на 10% розчин гліколю, все ж важливо враховувати при визначенні розмірів чіллерa Parker серії ICEP.


Висота над рівнем моря

Хоча ви не знайдете чиллер, встановлений на вершині гори Еверест, досить часто можна знайти чиллер, встановлений в Денвері, штат Колорадо або Толука, Мексика. У влучно названому місті Mile High City чиллер, що працює в умовах 45/55/95, буде працювати приблизно на 17% нижче, ніж якби він працював в тих же умовах 45/55/95 на рівні моря. Ще вище по висоті Толука, Мексика. Місто знаходиться на висоті 9000 футів над рівнем моря. При таких умовах чиллер буде працювати тільки на 72% своєї номінальної потужності.

Правильне рішення

Чиллери технологічної води Hyperchill від Parker пропонують безліч опцій для будь-яких середовищ.

Для отримання допомоги в підборі чилера відповідно до ваших конкретних вимог, будь ласка, зв'яжіться з висококваліфікованими інженерами БІТІЕС - ГРУП