Роль чиллерів

Наслідком роботи сучасних машин на більш високих швидкостях є те, що вони використовують більше енергії. Зазвичай це призводить до виділення більшої кількості тепла. У більшості обладнання для друку надлишкове тепло є проблемою з наступних причин:

  • При більш високих температурах в'язкість друкованих чорнила знижується. Надмірна емульгування чорнила що призводить до засвітлення і змазування друку.

  • Для друку може знадобитися збільшення кількості чорнила з низькою в'язкістю. Використання більшого обсягу чорнила збільшує вартість друку.

  • Високий рівень тепла збільшує знос друкарської системи, що призводить до більш частого технічного обслуговування.

Чиллери грають важливу роль в поліграфії. Вони життєво важливі для забезпечення стабільної температури обладнання, що, в свою чергу, має вирішальне значення для забезпечення якості і швидкості виробництва. Більшість виробників обладнання здійснюють циркуляцію охолодженої води через критичні компоненти, для зменшення небажаного тепла і забезпечити стабільну робочу температуру.

Теплове навантаження, як правило, знімається шляхом циркуляції охолодженої води через друковані барабани або через ультрафіолетові лампи.

Пряме охолодження барабанів

Охолоджувані барабани забезпечують охолодження продукту безпосередньо для підтримки постійної продуктивності. Охолоджена вода проходить через роторні з'єднання на кожному кінці барабана.

Охолодження УФ і світлодіодних ламп

Системи ультрафіолетових і світлодіодних ламп використовуються для створення ультрафіолетового світла, який може бути направлений на поверхню для друку. УФ-світло вступає в реакцію з мокрими чорнилом, що призводить до їх швидкого затвердіння і висихання. Метод УФ-затвердіння широко поширений в сучасних і великих друкованих системах, оскільки пропускна здатність друку може бути значно збільшена. Охолоджена вода зазвичай проходить через теплообмінник, прикріплений до тримачів колби, і підтримує стабільну робочу температуру.

Охолодження в великих друкованих підприємствах

У більших системах друку часто використовується централізована система, в якій вбудований теплообмінник використовується для управління охолодженням окремих компонентів лінії. Потім для первинного охолодження вбудованого теплообмінника використовується розташований зовні чиллер.

На схемі нижче зображено типова установка великого принтера.

У багатьох випадках, вся друкована лінія поставляється підприємством по створенню комплексних OEM-систем, щоб надати замовнику необхідне рішення. У цих лініях зазвичай використовується затвердіння чорнила за допомогою УФ-ламп. Охолоджувачі Hyperchill і Hyperchill Plus пропонують надійне і ефективне з точки зору витрат рішення і ідеально підходять для задоволення потреб в охолодженні УФ-систем.

Чому чиллери Parker?

Чиллери Hyperchill і Hyperchill Plus забезпечують безпечну та надійну роботу в різних робочих умовах, типових для поліграфічної промисловості. Конструктивні особливості чиллерів Parker можуть принести кінцевим користувачам значні переваги. Ось деякі ключові особливості та переваги друку:

  • Гідравлічний контур з кольорових металів з баком з нержавіючої сталі, випарником і водяним насосом підтримує якість хлодогенту.

  • Високоточний контроль температури води на виході (до ± 0, 5°C) завдяки розробленому і протестованому програмному забезпеченню PID, що забезпечує найвищу стабільність температури навіть при змінних навантаженнях.

  • Насоси середнього і високого тиску забезпечують постійну витрату води і тиск в обладнанні.

  • Висока надійність в поєднанні з раціональним використанням енергії для зниження загальної вартості володіння.