Генератор азоту NITROSOURCE PSA

Газогенератор азоту NITROSOURCE PSA

(Від 5% до 5 ppm залишкового вмісту кисню)

 

Високотехнологічний газовий генератор азоту для галузей промисловості, де цінується ефективність; джерело підвищеної продуктивності, стійкості та рентабельності. Газовий генератор азоту NITROSource PSA виробляє газоподібний азот від 95% до 99,9995% в еквіваленті чистоти азоту.

 

У зв'язку з істотно нижчими витратами на сервісне обслуговування, скороченого часу простою і тривалого терміну служби в порівнянні з аналогічними моделями генераторів азоту, модель NITROSource пропонує постачати азот більш доступним і економічно ефективним способом. Генератор азоту NITROSource є більш доступним і безпечним у порівнянні з іншими способами поставки азоту, наприклад таких як газові балони або склади безтарного зберігання азоту.

 

Особливості NITROSource Parker Domnick Hunter:

Технологія енергозбереження - стислий потік повітря на вході відповідає потоку азоту на виході. В результаті скорочення використання стисненого повітря, поступово знижується споживання енергії, що допомагає заощадити експлуатаційні витрати.
Зниження витрат на технічне обслуговування, тривалий термін служби - вуглецеве молекулярне сито, так званий «двигун» генератора, поставляє азот більш ефективно, що призводить до тривалого терміну служби генератора, звідси - значна економія на обслуговуванні.
Розширена гарантія 5 років.
Унікальна система контролю якості газу.
Дистанційний моніторинг - дозволяє підключити систему управління генератором через канали власного віддаленого доступу для контролю і відстеження параметрів газу з центрального розташування.
Легко модернізувати - можна просто додати додаткові генератори, так як вимоги промислових виробництв ростуть.
 

Використання в промисловості

Газогенератори азоту NITROSource підходять для підприємств обробної промисловості, а також виробничих підприємств в широкому спектрі галузей промисловості:

харчова промисловість, переробка, зберігання й упакування - снеки, молочні продукти, тертий сир, сухе молоко, кава, харчові масла;
виробництво напоїв і розлив;
фармацевтика - первинне і вторинне виробництво, централізована лабораторія, складські приміщення і упаковка;
обробка матеріалів - лазерна різка, термообробка і комбіноване виробництво;
електроніка.