Газогенератор азоту MIDIGAS PSA

(Від 5% до 10 ppm залишкового вмісту кисню)

 

Газовий генератор азоту MIDIGAS PSA економічно ефективне, надійне і безпечне рішення для малих і середніх потреб у азоті. Застосовується технологія PSA. Газовий генератор азоту MIDIGAS PSA виробляє азот від 95% до 99,9995% в еквіваленті чистоти азоту.

Газові генератори азоту MIDIGAS PSA від Parker domnick hunter виробляють подачу азоту за запитом з стандартного заводського приміщення з постачання стиснутого повітря; безпечна і надійна альтернатива іншим способам поставки газу.

Компактна і легка модульна конструкція являє собою відмінне рішення для низького і середнього рівня витрат газу на місці.

Якщо слідувати рекомендаціям Parker domnick hunter, генератори азоту MIDIGAS відпрацюють 10 років терміну служби завдяки вуглецевому молекулярному ситу (CMS) - матеріал, який використовується для поділу азоту від стисненого повітря.

Послідовне включення генераторів (в разі їх розгалуженої мережі) є додатковою опцією в MIDIGAS. Це означає, що в режимі очікування, можна підключити ще одну одиницю генератора, тим самим забезпечивши виробництва безперебійну роботу.

Діапазон витрати газу і його чистота, що досягаються генератором азоту MIDIGAS, робить його ідеальним рішенням в наступних галузях:

збірка електроніки;
придушення атмосфери для запобігання пожежі та вибуху;
упаковка для харчових продуктів;
спікання за допомогою лазера (додаткове виробництво).