ГЕНЕРАТОР водню GC

 

Газова станція Parker Balston GCGS-7890NA GC забезпечує як газоподібним воднем, так і повітрям нульового класу FID детектори на газових хроматографах. Система спеціально розроблена для забезпечення несучої середовища паливним газом і підтримки повітря іонізаційними датчиками полум'я 1-3, а також капілярними колонками 1-3.

Водень отримують з деионизированной води з використанням елемента з мембранами протонного обміну. Відсік генератора водню використовує принцип електролітичноїдисоціації води і протонної провідності водню через мембрану. Після проходження через паладієву мембрану, яка не вимагає технічного обслуговування, з тиском до 100 фунтів на квадратний дюйм елемент водню виробляє до 500 см куб. / Хв 99,99999 +% чистого газоподібного водню.

Нульовий повітря проводиться шляхом локальної очистки стисненого повітря до загальної концентрації вуглеводнів <0,05 проміле (в розрахунку на метан). Продуктивність відсіку нульового повітря - до 3500 см куб. / Хв.

Газова станція Parker Balston GCGS-7890NA GC - це сучасне обладнання з високонадійними складовими, спроектоване для легкої установки, експлуатації та тривалого терміну служби.

Газова станція Parker Balston GCGS-7890NA GC позбавить Вас від закупівель гелію, нульового повітря, витратних матеріалів для газових балонів водню, а також зробить незалежними від зовнішніх постачальників. Неконтрольовані коливання цін, переговори за контрактами, довгострокові зобов'язання, оренда резервуара, - все це більше не має значення. З газової станцією Parker Balston GCGS-7890NA GC контролювати поставки газу будете тільки Ви.

Газогенератори Parker Balston сертифіковані за стандартами якості ISO 9001. Покликані задовольнити найжорсткіші лабораторні стандарти по всьому світу: CSA, UL, CE і IEC 1010.

 

Особливості та переваги:

ідеально підходять для 1-3 FIDS і 1-3 капілярних колонок;
виробляють UHP нульовий повітря з корпусу стисненого повітря (<0,05 проміле THC) і 99,99999 +% чистого водню в одному корпусі;
заміщають дорогий і небезпечний гелій, нульовий повітря і водневі балони з лабораторії;
прискорюють сепарацію, збільшують вибіркову сукупність кількості сировини, витраченого за певний термін, продовжують термін служби колонки;
рекомендується і використовується багатьма виробниками колонок GC і;
термін окупності менше одного року.