Гвинтові компресори з приводом через гнучку муфту

Гвинтові компресори з приводом через гнучку муфту

Серія DIRECT

Серія DIRECT це компресори високої продуктивності з прямим приводом.

 Переваги компресорів серії DIRECT:

· Прямий привід;

· Відсутність втрат потужності;

· Висока ефективність в кожному класі споживання потужності (кВт);

 

Абсолютно новий дизайн гвинтових компресорів серії DIRECT дозволяє ALMIG встановлювати нові стандарти в світі систем стисненого повітря з прямим приводом. В даному випадку, прямий привід означає, що результат роботи двигуна передається безпосередньо на ступені компресора без будь-яких втрат за допомогою V-пасової або зубчастої передачі.

Даний тип приводу ефективний на 99,9%, тобто він набагато ефективніше, ніж стандартні приводи. Іншими словами, ви отримуєте більшу кількість стисненого повітря, витративши на його вироблення меншу кількість електроенергії протягом всього безперервного циклу роботи обладнання.

Унікальна конструкція гвинтових компресорів серії DIRECT робить їх неймовірно рентабельними в кожному класі споживання електроенергії і розкриває широкий спектр їх застосування на виробництві.

При спільній роботі компресорів з прямим приводом серії DIRECT і компресорів серії VARIABLE створюється міцний дует з енергозбереження. Обидві системи стисненого повітря мають однакову конструкцію, однак компресори серії VARIABLE мають ще й частотний перетворювач.

 

Переваги спільної роботи компресорів серії DIRECT і VARIABLE з енергозбереження:

· Одна і та ж конструкція;

· Одні і ті ж комплектуючі;

· Однакова система постачання запасних частин;

· Однакові принципи експлуатації;

· Висока економічна ефективність.