Портативні газоаналізатори

Портативні газоаналізатори

 

Суть і зміст портативних газоаналізаторів. В руках будь-якого інженера-технолога портативний газоаналізатор перетворюється на скальпель для хірурга. Без цього маленького пристрою ніяк і нікуди. Портативний газоаналізатор здатний на місці визначати склад газових сумішей, їх концентрацію та якість.

Портативний газоаналізатор стане справжньою панацеєю від порушень технологічного процесу на виробництві. Наприклад, цим пристроєм можна визначити якість кисню, який подається в камеру плавки металів. Кисень низької якості ( «брудний кисень») погано горить. Присутність такої газової суміші вкрай небажано. Виявивши низьку якість кисню, можна відрегулювати роботу генератора кисню і вивести виробничий процес в жирний плюс.

Сфера використання. Портативні газоаналізатори застосовуються повсюдно. Їх використовують як на великих, так і на малих виробництвах. Зустрічаються випадки, коли портативний газоаналізатор птрібен навіть вдома, наприклад, для контролю якості газової суміші побутового газопроводу або для перевірки вмісту газових балонів.

Машинобудування/суднобудування/авіабудування

Заправні станції

Гірська видобуток і переробка

Хімпром

Фармацевтика

Приладобудування

Харчові комбінати

та ін.

Простота експлуатації та універсальність роблять портативні газоаналізатори приладом номер один для будь-якої інженерної технологічної служби.

 

Що ми пропонуємо?

Компанія BTS-Group не на словах знає, наскільки важливий контроль технологічного процесу. Особливо великої уваги вимагають ті виробничі лінії, які мають справу з газовими сумішами і летючими рідинами, чиї пари є токсичними чи легкозаймистими. Ми пропонуємо найширший спектр портативних газоаналізаторів. У BTS-Group можна знайти ефективне рішення для будь-якого виробничого завдання:

Відбір проб з газових балонів

Перевірка загазованості атмосферного повітря

Аналіз якісних характеристик газу

Вивчення парів летких рідин

і таке інше

Тут представлені портативні газоаналізатори, засновані на різних технологіях роботи. Техніка може мати різний форм-фактор, від повністю кишенькових моделей до портативних газоаналізаторів, які транспортуються в невеликому футлярі.

Техніка BTS-Group допоможе вам вивести технологічний виробничий процес на принципово новий рівень якості. Звертайтеся, будемо раді вам допомогти!