Генератор азоту NITROSource це ідеальний смак та аромат для кінцевих споживачів

  Вдосконалення технологій дозволяє виробникам харчової продукції отримувати більш стабільні аромати чи смаки. Наведемо декілька прикладів де генератори азоту NITROSource Parker допомагають досягти високих результатів у виробництві.

Джин - це сьогодні дуже модний та популярний напій, від великих виробників чи невеликих ремісничих заводів у продажі доступно багато марок. У виготовленні як основа використовується зерновий нейтральний спирт, який потім переганяють і настоюють з рослинами для надання смаку та аромату. Основна рослинна речовина – ягоди ялівцю, також використовується багато різних ягід, шкірок та кори для створення оригінальних та неповторних смаків. Коли джин виробляється, він, як правило, робиться подвійної міцності, для розведення до приблизно 40% перед розливом. Це означає, що він надзвичайно легкозаймистий. Щоб забезпечити постійну якість та смак кожної партії джину, продукт регулярно «перемішується», щоб забезпечити рівномірний розподіл рослинних ароматів у посудинах для зберігання.

Ідеальним методом перемішування джину є використання газоподібного азоту. Це тому, що якщо застосовувати механічний перемішувальний пристрій з електродвигуном, то у випадку виникання іскри, в поєднанні з горючим спиртом і випарами це створює серйозну небезпеку пожежі або вибуху, натомість газоподібний азот створює безпечне захисне середовище. Звичайно можна використовуватися стиснене повітря, але вміст кисню впливає на делікатний і складний аромат, змінюючи смак. Для прокачування цистерн використовується велика булька газоподібного азоту, яка може бути діаметром 2-3 метри. Коли вона підіймається від дна розпушувального бака, то перемішує джин, створюючи цілком однорідну суміш спирту та ароматів. Саме від генераторів азоту NITROSource використовуюється газ при виготовленні джину BOMBEY Saphire одного з найвідоміших у найвідоміших в світі, що наразі належить групі Bacardi .

Компанія John Dewar & Sons, що базується в Глазго, більше відома своїм віскі, але котра також є частиною групи Bacardi Group, виробляє на цьому заводі тоніки з джину BOMBEY Saphire. Щоб виробляти газоподібний азот, необхідний для процесу перемішування на цих заводах були встановлені сучасні генератори азоту NITROSource COMPACT PSA.

 Eden Valley Water PrincesEden Valley Water Princes, фабрика мінеральної води Eden Valley, що базується в Арматвайте, Камбрія, вже більше 10 років використовує генератори азоту Parker. Спершу там були встановлені дві азотні станції MAXIGAS 116 для забезпечення інертної ковдри газоподібного азоту у пляшках з мінеральною водою.

Призначення цієї ковдри з газоподібного азоту - усунути можливість проникнення кисню через пластиковий матеріал, аби запобігти втрати жорсткості пляшками і їх руйнуванню. Завод Eden Valley черпає природну мінеральну воду з одного з найбільших водоносних горизонтів у Європі, ділянка знаходиться ​​у спеціальній охоронній зоні Британії.

Встановлені там генератори азоту Parker виробляли газ 5% чистоти, оскільки газоподібний азот вживався як допоміжний засіб для запобігання руйнування пляшки, а не як харчова добавка для запобігання розпаду води, як зазвичай використовується азот в упаковці з модифікованою атмосферою, тож визначена чистота спершу не регулювалась законодавством ЄС.
 

Генератори азоту MAXIGAS бездоганно працювали і економили тисячу фунтів на рік у порівнянні з використанням рідкого азоту. Тому при виборі обладнання для розширення виробництва був обраний генератор азоту NITROSource котрий забезпечував конкурентні переваги. Було встановлено новий генератор азоту NITROSource N2-75P, і в той же час була збільшена специфікація чистоти газоподібного азоту відповідно до EC 231/2012, щоб усунути будь-яку неоднозначність щодо якості продукції.

Використання технології інертної ковдри з газоподібного азоту, виштовхування продукту за допомогою генератору азоту, чи перемішування за допомогою газоподібного азоту широко використовуються в пивобезалкогольній та виноробній галузях, надаючи кінцевим продуктам оригінального аромату, не зруйнованого киснем чи вуглекислим газом.          

Використання генераторів азоту NITROSOURCE забезпечує Замовника надійним джерелом газоподібного азоту та суттєвими перевагами при збереженні якості продукції.