Енергоефективний Генератор Азоту який запобігає перебоям з подачі газу

Генератор азоту PSA

У цій статті ми розглянемо функції і переваги, якими володіє генератор азоту PSA для клієнта, в тому числі:

  • Безперервна подача азоту.
  • Повна відповідність вимогам з чистоти газу.
  • Запобігання подачі некондиційного газу.
  • Контроль витрат і енергозберігаючі технології EST.
  • Наповнення «сніжна буря».

Виробники продуктів харчування не потребують ємностей з рідким азотом, балонів, бандлів або навіть генераторів азоту - вони хочуть продовжити термін придатності своєї продукції. Аналогічним чином виробники хімікатів хочуть постачати високоякісні неокислені полімери або забезпечувати повну безпеку за допомогою азотної подушки - без ризику загоряння або вибуху.

«Люди не просто купують продукт, вони купують те, що він робить для них».

- Філ Грін, відділ газорозділення і фільтрації Parker

 

Керівники та інженери підприємств хочуть, щоб процеси функціонували з повторюваністю, послідовністю, надійністю, стійкістю і з найменшими витратами для бізнесу - без збоїв, простоїв, псування продукції або небезпеки. Якщо подача газоподібного азоту переривається через зрив поставок або невідповідність газу до технічних вимог, тоді починаються проблеми.

 Розроблено з урахуванням потреб клієнта

 Асортимент генераторів азоту NITROSource PSA компанії Parker був розроблений з урахуванням вимог замовника. Унікальні особливості, об'єднані в компактну модульну форму, гарантують клієнтам можливість продовжувати робити те, що вони роблять, без збоїв в їх критичних поставках газоподібного азоту.

 

 Регулятор масової витрати

- Вбудований в генератор азоту в точці виходу газоподібного азоту з установки NITROSource. Він забезпечує постійну подачу газу до споживача незалежно від тиску в системі (дозволяє подавати необхідну кількість газу навіть при повній відсутності «підпірного тиску» - забезпечує всі робочі параметри при роботі на атмосферу).

 

- На відміну від голчастого клапана, який може обмежувати потік при коливанні тиску, регулятор масової витрати забезпечує постійний потік азоту незалежно від того, що відбувається з тиском нижче по потоку.

 

 

Інтегрований аналізатор кисню

- Газ заявленої якості доставляється до споживача або подається в процес.

- Постійне відображення якості газу для візуального контролю.

- Можливість реєстрації даних з виходами 4-20 мА.

 

Для клієнта це означає послідовність, відповідність, надійність, контрольованість і спокій, без псування продукту або його повернення

 

 

 

Скидання некондиційного газу

У малоймовірному випадку, невідповідності газоподібного азоту вимогам специфікації, вихід до споживача перекривається, а некондиційний газ скидається в атмосферу приблизно на 2/3 від пропускної спроможності генератора. Генератор азоту автоматично виправляє ситуацію без необхідності втручання (в критичній ситуації Замовник може подати «некондиційний» газ, включивши подачу на контролері).

Замовнику гарантується повне дотримання заданого ступеня чистоти газу при будь-яких обставинах, відсутність відкликання продукту або псування, а також економія праці, часу і витрат, які будуть потрібні для ручного втручання. На зображенні зліва показаний блок випускного клапана з перепускним клапаном відпрацьованих газів.

 

 

Функції енергозбереження

 

Генератор азоту NITROSource володіє двома енергозберігаючими функціями:

 

1.Контроль витрат

Це дуже точна енергозберігаюча функція, яка працює від датчика тиску, що переводить генератор в режим очікування, коли газ не використовується. У режимі очікування генератор припиняє використовувати стиснене повітря.

 2.Енергозберігаючі технології (EST)

Ця функція постійно контролює роботу генератора азоту і регулює цикл синхронізації PSA, щоб узгодити споживання стисненого повітря з потребою в азоті.

Інші генератори азоту на ринку, які не включають цю функцію, споживають майже стільки ж повітря при навантаженні 10%, скільки споживається при 100% завантаженні. Це пов'язано з тим, що більша частина витрат повітря використовується при зміні колони і, якщо це відбувається через фіксовані проміжки часу, воно постійно, незалежно від потреби в азоті.

Ці функції забезпечують найдешевший газ, економлячи гроші і мінімізують знос генератора азоту, а також допоміжні компоненти, такі як стиснене повітря. Це також дає замовнику впевненість в тому, що генератор NITROSource працює найбільш екологічно нешкідливо, використовуючи лише мінімальний обсяг енергії, необхідний для отримання точної кількості газу, необхідного для застосування.

 

Снігова буря

Ця процедура гарантує, що CMS (молекулярне сито) знаходиться в колонах з    максимальною щільністю заповнення. Переваги включають в себе:

  • Гранули CMS не мають можливості рухатися і перетворюватися в порошок через тертя.
  • Відсутність шляхів витоку, що впливають на чистоту.
  • Нема шляхів витоку для запобігання повноїрегенерації.
  • Менше CMS потрібно для виробництва даного обсягу газу.
  • Не потрібно досипати або міняти CMS. молекулярне

сито заповнюється на весь термін служби генератора і не є витратним матеріалом.

 Заповнення «сніжна буря» забезпечує гарантію того, що продуктивність (витрата, тиск і чистота) однакова з першого дня протягом всього терміну служби генератора азоту, і дозволяє уникнути витрат на заміну CMS. Надійність, повторюваність, максимальна тривалість процесу гарантовані. Зниження споживання повітря і енергії досягається при мінімальних витратах на технічне обслуговування і мінімальній сукупній вартості володіння.

Лінійка генераторів азоту NITROSource компанії Parker дійсно є рішенням «поставив і забув» для будь-яких потреб в азоті, будь-яких областей застосування, забезпечуючи клієнтам безперебійну подачу якісного газу.