ГАЗОВІ СТАНЦІЇ FID

 

Газові станції Parker Balston FID-1000NA, FID-2500NA і FID-3500NA забезпечують як газоподібним воднем, так і повітрям нульового класу FID детектори на газових хроматографах. Ці системи спеціально призначені для забезпечення паливним газом і підтримки повітря іонізаційними датчиками полум'я 10-11, фотометрическими детекторами полум'я і загальними вуглеводневими аналізаторами.

Водень отримують з деионизированной води з використанням елемента з мембранами протонного обміну. Відсік генератора водню використовує принцип електролітичноїдисоціації води і протонної провідності водню через мембрану. Подача водню здійснюється до 500 см куб. / Хв 99,9995% чистого водню з тиском до 60 фунтів на квадратний дюйм.

Нульовий повітря проводиться шляхом локальної очистки стисненого повітря до загальної концентрації вуглеводнів <0,1 проміле (в розрахунку на метан). Продуктивність відсіку нульового повітря - до 3500 см куб. / Хв.

Газові станції Parker Balston FID - це сучасне обладнання з високонадійними складовими, спроектоване для легкої установки, експлуатації та тривалого терміну служби. Газові станції Parker Balston FID-1000NA, FID-2500NA, FID-3500NA позбавлять Вас від закупівель гелію, нульового повітря, витратних матеріалів для газових балонів водню, а також зробить незалежними від зовнішніх постачальників. Неконтрольовані коливання цін, переговори за контрактами, довгострокові зобов'язання, оренда резервуара, - все це більше не має значення. З газовими станціями Parker Balston FID контролювати поставки газу будете тільки Ви.

Газогенератори Parker Balston сертифіковані за стандартами якості ISO 9001. Покликані задовольнити найжорсткіші лабораторні стандарти по всьому світу: CSA, UL, CE і IEC 1010.

 

Особливості та переваги:

ідеально підходять для 10-11 FIDS;
виробляють UHP нульовий повітря з корпусу стисненого повітря (<0,1 проміле THC) і 99,99999 +% чистого водню в одному корпусі;
заміщають незручний і небезпечний нульовий повітря, а також водневі балони з лабораторії;
підвищують точність аналізу;
знижують вимоги очищення для детектора;
рекомендуються і використовуються багатьма виробниками колонок і GC;
типовий термін окупності менше одного року;
автоматичне заповнення водою;
тихо працюють і вимагають мінімального уваги оператора.